CAFE BRASIL

bolero-2

CAFE BRASIL

Magda Navarrete & Leo Vilenha z Brazylii

Porywający spektakl muzyki brazylijskiej i flamenco
Wokalistka od lat już zgrabnie żongluje stylami muzycznymi, a ten spektakl to tylko kolejne potwierdzenie, że robi to z największą klasą i smakiem. Chodź zestaw wydaje się dość eklektyczny – Magda Navarrete i jej muzycy pokazują nową, ciekawą i porywającą “twarz” muzyki latynoskiej, a wszystko to w teatralnej scenerii i atmosferze. Magdzie Navarrete w najnowszym spektaklu towarzyszyć będą niezwykli muzycy, z którymi artystka nagrała 8 lat temu swój pierwszy krążek – “Chilli”.

Po wielkim sukcesie polskim i zagranicznym jej hiszpańskojęzycznej wersji “Ostatniej Niedzieli” – “El Ultimo Domingo” zespół koncertował sporo po kraju i Europie – teraz powraca na warszawską scenę w nowej, teatralnej odsłonie. Podczas spektaklu swoje gusta będą mogli zaspokoić i Ci, którzy lubią delektować się muzyką, a także Ci widzowie, którzy przy muzyce lubią “szaleć”.

Artyści przygotowali niespodziankę: zaprosili do współpracy brazylijskiego gościa specjalnego: Leo Vilenha – gitarzystę i wokalistę. Tu artyści zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o jednej – kawiarnianej scenie ze spektaklu, w której obiecują porwać na chwilę widzów do samego Rio de Janeiro.

Skład zespołu:
voc, taniec, cajon – Magda Navarrete
piano – Kamil Kucharczyk
bass, kontrabas – Maciej Szczyciński
instr.perkusyjne – Miki Wielecki
perkusja – Manu Alban Juarez
gitara flamenco – Andrzej Lewocki
voc, gitara – Renell Valdes Cepero​
cavaquinho, gitara – Leo Vilhena

Cafe Brasil, Teatr Syrena – live 2014

Nie oczekuję dziś nikogo // Magda Navarrete - Warszawski Lutosławski
  1. Nie oczekuję dziś nikogo // Magda Navarrete - Warszawski Lutosławski