CORAZON FLAMENCO

corazon-oferta

Corazón Flamenco

to projekt najlepszych w Polsce artystów zajmujących się tą niezwykłą sztuką. Zespół to niesamowite, muzyczne spotkanie czterech osób – ich nieokiełznanego temperamentu, pasji i wieloletniego doświadczenia scenicznego.

Zespół odkrywa przed publicznością wachlarz brzmień muzyki i tańca flamenco, począwszy od pięknych choreografii Anny Iberszer (znanej szerszej publiczności jako Francesca z serialu “Rancho” Tvp2) oraz pięknych wykonań wokalnych Magdy Navarrete. Za gitarę flamenco i cajón odpowiadają wybitni instrumentaliści – Marek Fedor i Andrzej Lewocki – zdobywca II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Murcii.

Corazón Flamenco to czysta energia, pasja i prawdziwe Flamenco. Nic dodać, nic ująć. Ich siłą jest doświadczenie, niezwykły talent każdego z muzyków, a także jak sama nazwa wskazuje serce (corazón) do muzyki Flamenco.

Wspólnie tworzą muzykę do spektakli flamenco w całej Polsce i za granicą, na stałe współpracują z Teatrami w całej Polsce. Tworzą także fuzję projektu z Tangiem Argentyńskim – TANGO FLAMENCO – zapraszając dodatkowo dwóch wybitnych muzyków: bandoneon – Klaudiusz Baran i kontrabas – Sebastian Wypych.

W ostatnim roku zagrali kilkaset koncertów na terenie Polski i za granicą.

Skład zespołu:
​voc, taniec – Magda NAvarrete
taniec – Anna Iberszer
gitara – Andrzej Lewocki
cajón – Marek Fedor
w powiększonym, tangowym składzie dodatkowo:
kontrabas – Sebastian Wypych
bandoneon – Klaudiusz Baran
Nie oczekuję dziś nikogo // Magda Navarrete - Warszawski Lutosławski
  1. Nie oczekuję dziś nikogo // Magda Navarrete - Warszawski Lutosławski