STUDIO WOKALNE

warsaw
Magda Navarrete założyła w Warszawie studio wokalne, które kształci wokalistów i aktorów, pomaga zarówno profesjonalistom jak i amatorom rozwijać swoje wokalne umiejętności. Prowadzi je na warszawskim Powiślu wraz z Andresem Martorellem i Anną Łukowską.

Magda jest certyfikowaną trenerką głosu Institute for Vocal Advancement – na poziomie 3,5.

Wierzy w to, że w każdym drzemie wewnętrzy muzyk i z każdego skutecznie potrafi go wyciągnąć na wierzch:) W studiu, które stworzyła w Warszawie prowadzi zajęcia indywidualne i warsztaty z największą artystyczną i techniczną starannością. Jej lekcje to ogromna dawka wiedzy o emisji głosu, najnowszych badaniach dotyczących głosu ale przede wszystkim praktyka. Technika głosu jest podstawą tego, żeby swobodnie się wyrażać. “Żeby móc z łatwością przekazywać światu nasze artystyczne pomysły musimy wiedzieć jak pracuje nasz instrument i znać jego słabe i mocne strony, tylko wtedy poczujemy prawdziwą wokalną wolność” mówi Magda. Sama “wyprowadziła” swój głos z poważnych problemów, uczona starymi metodami, po wielogodzinnych ćwiczeniach przepony, które nic ale to nic nie dawały, postanowiła wyjechać do Stanów, gdzie spotkała się z metodą, której teraz uczy . (wcześniej SLS teraz IVA)

Uczy wokalistów na różnym poziomie zaawansowania, od zupełnie początkujących po zawodowców. Jej uczniami są ludzie teatru, sceny, profesjonaliści, ale także osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki albo śpiewać chcą jako hobby.

Mimo iż jej styl jest ściśle określony, Magda jest w stanie pomóc wokalistom, którzy śpiewają też inne style muzyczne od jazzu po rock’n’rolla. Na tym polega właśnie dobra technika wokalna.
​weięcej informacji na www.warsawvocalstudio.pl

ZOBACZ DOSTĘPNE TERMINY LEKCJI I UMÓW SIĘ! kliknij tutaj

 

european
EUROPEAN VOCAL CAMP to jedyny w Europie warsztat łączący pracę nad techniką głosu i doskonalenie różnych stylów śpiewania. To międzynarodowy projekt stworzony przez Magdę Navarrete i Andres’a Martorell’a. Rozwija wiedzę o prawidłowej i skutecznej metodzie kształcenia emisji głosu – IVA, a także inspiruje do rozwoju muzycznego i wokalnego ludzi na każdym poziomie zaawansowania. To niezwykły, intensywny, magiczny i wspaniały czas, który możesz podarować sobie samemu! To wymiana doświadczeń z innymi wokalistami z całej Europy.

Gościmy ludzi z Francji, Hiszpanii, Anglii, Irlandii, Brazylii i Włoch! Obalimy mity dotyczące techniki głosu, wyjaśnimy Ci dlaczego IVA działa, nauczysz śpiewać się fragmentów piosenek po hiszpańsku, indyjsku, albo portugalsku, będziesz mógł spróbować swoich sił w stylach, w których nigdy wcześniej nie miałeś możliwości zagrać: od jazzu, przez musical, rocka po soul i gospel, a także rozwiniesz swoją muzyczną kreatywność i umiejętność pisania piosenek.
Więcej informacji na stronie: www.europeanvocalcamp.pl

Nie oczekuję dziś nikogo // Magda Navarrete - Warszawski Lutosławski
  1. Nie oczekuję dziś nikogo // Magda Navarrete - Warszawski Lutosławski